Lokalita

     Prodávané pozemky se nacházejí na západním okraji obce Ládví – Kamenice, Praha – Východ, v bezprostřední blízkosti lesa. Ládví náleží k obci Kamenice, kde je základní škola, mateřská škola, kulturní dům, knihovna a sportovní areál. Obec je vyhledávanou lokalitou pro stavbu nových rodinných domů, protože splňuje požadavky na život v lůně přírody s rychlou dostupností do civilizace. Z obce se lze rychle automobilem dostat do hlavního města Prahy, buď přes Velké Popovice a dálnici D1, nebo po původní silnici z Benešova do Prahy přes Jesenici. Autobusovými linkami 337 a 339 se lze přímo z Ládví dostat až na metro C, Budějovická.

 

 

     Lokalita se stavebními pozemky je rozparcelována na 14 pozemků různého tvaru a různých výměr. Výměry pozemků začínají na ideálních 1 000 m2 a největší z pozemků má 1 181 m2. V celé lokalitě je veřejné osvětlení a vede zde jedna centrální příjezdová komunikace, která je zakončená parkovištěm, takže je omezen zvýšený provoz, který bývá u průběžných komunikací.
Ke každému pozemku jsou přivedeny kompletní inženýrské sítě, konkrétně se jedná o rozvody plynu, vody, elektřiny v pilířku, splašková a dešťová kanalizace. Stavební povolení jednotlivých sítím jsou k dispozici na stránce dokumentace.

 

 

Prodáváte pozemek v Ládví?
Chcete zde mít jeho prezentaci?
Kontaktujte nás
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat